زبان ها : http://www.hosseiniye.ir/image/United20Kingdom.png http://www.hosseiniye.ir/image/Saudi20Arabia.png

quds
http://www.hosseiniye.ir/wp-content/uploads/2014/07/hosseiniye.ir-daesh.gif  http://www.hosseiniye.ir/wp-content/uploads/2014/07/hosseiniye.ir-ghaze.gif

 
اتفاق عجیب در حرم حضرت خوله(س) در لبنان Reviewed by Momizat on . خبر ها ی منابع دیگر:ابنا به گزارش خبرگزاری حسینیه به نقل از ابنا شهر "بعلبك" لبنان عصر دیروز ـ یکشنبه 22 اردیبهشت ـ شاهد پدیده عجیبی در حرم حضرت خولة(س) دختر ام خبر ها ی منابع دیگر:ابنا به گزارش خبرگزاری حسینیه به نقل از ابنا شهر "بعلبك" لبنان عصر دیروز ـ یکشنبه 22 اردیبهشت ـ شاهد پدیده عجیبی در حرم حضرت خولة(س) دختر ام Rating:
شما اینجایید:خانه » اخبار » اخبار فوری » اتفاق عجیب در حرم حضرت خوله(س) در لبنان

اتفاق عجیب در حرم حضرت خوله(س) در لبنان

خبر ها ی منابع دیگر:ابنا

به گزارش خبرگزاری حسینیه به نقل از ابنا شهر “بعلبک” لبنان عصر دیروز ـ یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ـ شاهد پدیده عجیبی در حرم حضرت خولة(س) دختر امام حسین (علیه السلام) بود.

دیروز در حالی که مراسم عزاداری در این مکان برقرار بود از ضریح و دیوارهای متصل به قبر شریف، مایعی شبیه به خون سرازیر شد.

در این لحظات عده زیادی از مؤمنین برای مشاهده این صحنه در اطراف قبر شریف حضرت خوله(س) تجمع کردند. همچنین تعدادی از علماء و روحانیون این واقعه را از نزدیک مشاهده نمودند.

شایان ذکر است در عاشورای گذشته نیز مقداری از تربت اصل حسینی که در موزه آستان مقدس کربلاء وجود دارد، تبدیل به خون شد.

313995

 

 

 

 

 

در سفر شام کاروان اسرای کربلا، بانویی به نام «خوله» دختر امام حسین (ع) در اثر تألمات این سفر در شهر تاریخی بعلبک به شهادت رسید و در همین شهر به خاک سپرده شد. اکنون مزار ایشان همچون چراغی فروزان به محل زیارت و برگزاری مراسم های شیعیان لبنان و خصوصا بعلبک تبدیل شده است.

درباره ی نویسنده

تمامی حقوق خبرگزاری حسینیه محفوظ بوده و کپی برداری مطالب از لحاظ شرعی و قانونی تنها با ذکر منبع و لینک کردن سایت به همراه ذکر سه صلوات بلامانع است. www.hosseiniye.ir

مطالب ارسالی: : 339

دیدگاه (8)

دیدگاهتان را ثبت کنید

تمامی حقوق خبرگزاری حسینیه محفوظ بوده و کپی برداری مطالب از لحاظ شرعی و قانونی تنها با ذکر منبع و لینک کردن سایت به همراه ذکر سه صلوات بلامانع است.